Catering

Catering - czyli to co najlepsze od nas u Was.


Wezwij posiłki z Restauracji Piątka

tel. 535 09 08 07

Postaw na jakość, oszczędź czas i zdaj się na profesjonalistów. Zamów posiłki z Restauracji Piątka na swoją imprezę. Jesteśmy w stanie spełnić Wasze nawet najbardziej egzotyczne i wymyślne życzenia. Służymy fachowym doradztwem, menu na każdy catering jest przygotowywane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta i może znacznie wykraczać poza ofertę proponowaną na co dzień w naszej restauracji.

Impreza w Twojej firmie

Nic nie buduje tak ducha zespołu jak wspólne posiłki szczególnie te związane ze wyjątkowymi okazjami takimi jak awanse pracownicze, wygranie ważnego przetargu, ukończenie ważnego dla firmy projektu lub na okoliczność np wigilia firmowa. Możemy dostarczyć posiłki do siedziby firmy, wynajętej sali lub nawet w plener jeśli będzie takie życzenie.

 
Domowa atmosfera

Cenicie sobie domową atmosferę i chcecie podjąć gości w Swoim domu? Zwykle wiąże się to jednak z godzinami spędzonymi w kuchni na przygotowywaniu posiłków, deserów i napojów. Taka sytuacja może całkowicie zniszczyć imprezę gospodarzom.
Zaproście na Waszą imprezę posiłki z Restauracji Piątka ! Dowieziemy dania gorące, sałatki, przystawki, zupy - co tylko chcecie w wyznaczone miejsce i punktualnie w umówionym czasie.
Nie musicie całkowicie rezygnować z przysmaków które są np Waszą specjalnością. Aby zrzucić część obowiązków ze swoich barków możecie uzupełnić Wasze menu o kilka pozycji dla urozmaicenia poczęstunku.

Wezwij posiłki z Restauracji Piątka:

tel. 535 09 08 07

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

×